Редовна седница 04.04.2023.

1. Усвајање записника са редовне седнице одржане 07.02.2023. године и са електронске седнице одржане 07.03.2023. године

2.1. др Емил Божин, избор у звање научни саветник (извештај, резиме, презентација)
2.2. др Јасмина Атић, избор у звање научни сарадник (извештај, резиме, прилози, презентација)
2.3. Данило Ракоњац, избор у звање истраживач сарадник (извештај, иновиран материјал, презентација)

3.1. др Александар Драгић, реизбор у звање виши научни сарадник (материјал, радови)
3.2. др Јелена Смиљанић, реизбор у звање научни сарадник (молба, материјал, радови)
3.3. др Наташа Томић, реизбор у звање научни сарадник (материјал, радови)
3.4. Павле Стипсић, избор у звање истраживач сарадник (материјал, радови)

4. Именовање жирија за доделу Годишње и Студентске награде Института за физику, у саставу:

1. др Јакша Вучичевић, виши научни сарадник Института за физику
2. др Игор Франовић, виши научни сарадник Института за физику
3. др Бранислав Цветковић, научни саветник Института за физику

Кандидат за Годишњу награду:
1. др Бојана Вишић, виши научни сарадник - предлагач: др Ненад Лазаревић, научни саветник (номинација, публикације)
2. др Бранко Коларић, научни саветник - предлагач: др Дарко Васиљевић, научни саветник (номинација, публикације)

Кандидат за Студентску награду:
1. др Сања Ђурђић Мијин, научни сарадник - предлагач: др Ненад Лазаревић, научни саветник (номинација, публикације)

5.1. др Антун Балаж (допис о раду Матичног научног одбора за физику)

Додатак: записник са редовне седнице Научног већа од 04.04.2023.

Гласа се јавно по тачкама 1, 2, 3 и 4.

Молимо колегинице и колеге да материјале за покретање поступака за изборе у звања доставе што раније како би Комисија за вредновање научног рада била у могућности да пружи одговарајућу помоћ у припреми и отклањању евентуалних недостатака. Комисија неће разматрати материјале пристигле након 28.03.2023. године у 13:00 часова.

Материјали за покретање поступака за изборе у звања на овој седници се примају закључно са 31.03.2023. године у 12:00 часова. Дописи и предлози за промену дневног реда у писаној форми се примају закључно са 03.04.2023. године у 12:00 часова.