Редовна седница 07.05.2024.

1. Усвајање записника са редовне седнице одржане 02.04.2024. године

2.1. др Маја Рабасовић, избор у звање научни саветник (извештај, резиме, презентација)
    2.2. др Никола Веселиновић, избор у звање виши научни сарадник (коригован материјал, извештај, резиме, презентација)
    2.3. др Милица Ћурчић, избор у звање виши научни сарадник (извештај, резиме, презентација)
    2.4. др Вељко Јанковић, избор у звање виши научни сарадник (извештај, резиме, презентација)
    2.5. др Димитрије Степаненко, реизбор у звање виши научни сарадник (допуњен материјал, извештај, резиме, презентација)
    2.6. др Ивана Васић, реизбор у звање виши научни сарадник (извештај, резиме, презентација)
    2.7. др Данијел Обрић, избор у звање научни сарадник (извештај, резиме, презентација)
    2.8. Ива Росић, избор у звање истраживач сарадник (извештај, презентација)
    2.9. Марина Антељевић, избор у звање истраживач сарадник (извештај, презентација)
    2.10. Јована Аћимовић, избор у звање истраживач приправник (материјал)

3. Усвајање извештаја жирија за доделу Годишње и Студентске награде Института за физику (текст извештаја)

Додатак: записник са редовне седнице Научног већа од 07.05.2024.

Гласа се јавно, по тачкама 1, 2, и 3.

Молимо колегинице и колеге да материјале за покретање поступака за изборе у звања доставе што раније како би Комисија за вредновање научног рада била у могућности да пружи одговарајућу помоћ у припреми и отклањању евентуалних недостатака. Комисија неће разматрати материјале пристигле након 01.05.2024. године у 13:00 часова.

Материјали за покретање поступака за изборе у звања на овој седници се примају закључно са 03.05.2024. године у 12:00 часова. Дописи и предлози за промену дневног реда у писаној форми се примају закључно са 06.05.2024. године у 12:00 часова.