Редовна седница 28.06.2022.

1. Усвајање записника са претходне редовне седнице одржане 10.05.2022. године

2.1. др Ненад Врањеш, избор у звање научни саветник (извештај, резиме, поправљен извештај, поправљен резиме, презентација)
2.2. др Мирјана Перишић, избор у звање виши научни сарадник (извештај, резиме, презентација)
2.3. др Јелена Маљковић, избор у звање виши научни сарадник (извештај, резиме, поправљен резиме, презентација)
2.4. др Светлана Савић-Шевић, реизбор у звање виши научни сарадник (извештај, резиме, презентација)
2.5. др Бојана Бокић, избор у звање научни сарадник (извештај, резиме, исправљен резиме, презентација)
2.6. др Игор Прлина, избор у звање научни сарадник (извештај, резиме, поправљен резиме, презентација)
2.7. др Сања Ђурђић Мијин, избор у звање научни сарадник (извештај, резиме, презентација)
2.8. Марија Ивановић, избор у звање истраживач сарадник (извештај, презентација)
2.9. Игор Барбу, избор у звање истраживач приправник (материјал, презентација)

3.1. др Марко Радовић, избор у звање виши научни сарадник (материјал, коригован материјал, радови)
3.2. др Михаило Рабасовић, избор у звање виши научни сарадник (материјал, радови)
3.3. др Новица Пауновић, избор у звање виши научни сарадник (молба, материјал уклоњен због приватности података, радови, поправљен материјал, допуњени радови)
3.4. др Коста Спасић, избор у звање научни сарадник (материјал, допуњен материјал)
3.5. Оливера Јовановић, избор у звање истраживач сарадник (молба, мишљење руководиоца, материјал)
3.6. Милан Јоцић, избор у звање истраживач сарадник (молба, мишљење руководиоца, материјал)
3.7. Вељко Максимовић, избор у звање истраживач сарадник (материјал)

4.1. др Антун Балаж (допис о материјалима за изборе у звања)

Додатак: записник са редовне седнице Научног већа од 28.06.2022.

Гласа се јавно по тачкама 1, 2, 3 и 4.

Молимо колегинице и колеге да материјале за покретање поступака за изборе у звања доставе што раније како би Комисија за вредновање научног рада била у могућности да пружи одговарајућу помоћ у припреми и отклањању евентуалних недостатака. Комисија неће разматрати материјале пристигле након 21.06.2022. године у 13:00 часова.

Материјали за покретање поступака за изборе у звања на овој седници се примају закључно са 24.06.2022. године у 12:00 часова. Дописи и предлози за промену дневног реда у писаној форми се примају закључно са 27.06.2022. године у 12:00 часова.