Редовна седница 17.12.2019.

Zvonko Maric Hall (Institute of Physics Belgrade)

Zvonko Maric Hall

1. Усвајање записника са претходне редовне седнице Научног већа Института за физику у Београду одржане 05.11.2019.године.

2. Утврђивање предлога за избор у научно звање и избор у истраживачко звање (извештај Комисије за вредновање научног рада):

2.1. др Зорица Лазаревић-избор у звање научни саветник (извештај, резиме, презентација)
2.2. др Александра Нина-избор у звање виши научни сарадник (извештај, резиме, презентација)
2.3. др Зоран Грујић-избор у звање виши научни сарадник (извештај, резиме, презентација)
2.4. др Милош Радоњић-избор у звање виши научни сарадник (извештај, резиме, презентација)
2.5. др Владимир Вељић-избор у звање научни сарадник (извештај, резиме, презентација)
2.6. др Тијана Томашевић-Илић-избор у звање научни сарадник (извештај, резиме, презентација)
2.7. др Марко Цвејић-реизбор у звање научни сарадник (извештај, резиме, презентација)
2.8. Душан Грујић-реизбор у звање истраживач сарадник (извештај, презентација)
2.9. Данило Ракоњац-избор у звање истраживач приправник (материјал)

3.1. др Љубица Давидовић-избор у звање виши научни сарадник (материјал, докази)
3.2. др Андреја Стојић-избор у звање виши научни сарадник (материјал)
3.3. др Игор Салом-избор у звање виши научни сарадник (материјал)
3.4. др Станко Николић-избор у звање виши научни сарадник (материјал)
3.5. др Давид Кнежевић-избор у звање научни сарадник (материјал)
3.6. др Јулија Шћепановић-реизбор у звање научни сарадник (материјал)
3.7. Мирјана Милетић-избор у звање истраживач сарадник (материјал)

4. Обавештења, дописи, питања и предлози.
4.1. Информације о раду Матичног научног одбора за физику (допис).

НАПОМЕНЕ: Материјали за покретање поступака за изборе у звања на овој седници се примају закључно са 13.12. 2019. године. Дописи уз тачку 4 и предлози у писаној форми за промену дневног реда се примају закључно са 16. 12. 2019. године у 12 часова. О питањима за која се јавно гласа (тачке 1, 2, 3) службено одсутан члан НВ-а може послати електронском поштом свој глас секретару НВ-а.