Електронска седница 05.03.2024.

1. Покретање поступака за изборе у звања (извештај Комисије за вредновање научног рада о материјалима кандидата):

1.1. др Никола Веселиновић, избор у звање виши научни сарадник (материјал, радови)
1.2. др Данијел Обрић, избор у звање научни сарадник (материјал)
1.3. Ива Росић, избор у звање истраживач сарадник (материјал)
1.4. Марина Антељевић, избор у звање истраживач сарадник (материјал)

2.1. др Радмила Панајотовић (допис)

Додатак: записник са електронске седнице Научног већа од 05.03.2024.

Гласа се јавно по тачки 1.

Молимо колегинице и колеге да материјале за покретање поступака за изборе у звања доставе што раније како би Комисија за вредновање научног рада била у могућности да пружи одговарајућу помоћ у припреми и отклањању евентуалних недостатака. Комисија неће разматрати материјале пристигле након 28.02.2024. године у 13:00 часова.

Материјали за покретање поступака за изборе у звања на овој седници се примају закључно са 01.03.2024. године у 12:00 часова. Дописи и предлози за промену дневног реда у писаној форми се примају закључно са 04.03.2024. године у 12:00 часова.