Редовна седница 11.9.2018.

UTC
Zvonko Maric Hall (Institute of Physics Belgrade)

Zvonko Maric Hall

Д Н Е В Н И Р Е Д

1. Усвајање записника са редовне седнице одржане 10.7.2018. године.

2. Утврђивање предлога за избор у научно звање и избор у истраживачко звање (извештај Комисије за вредновање научног рада):
2.1. др Анђелија Илић - избор у звање виши научни сарадник (извештај, резиме, презентација);
2.2. др Драган Лукић - избор у звање научни сарадник (извештај, резиме, презентација);
2.3. др Марко Опачић - избор у звање научни сарадник (извештај, резимепрезентација);
2.4. др Радмила Панајотовић - избор у звање научни сарадник (извештајрезиме, презентација);
2.5. др Јелена Маљковић - реизбор у звање научни сарадник (извештај, резиме, презентација);
2.6. др Дејан Ђокић- избор у звање истраживач сарадник  (извештај, презентација);

3.1. др Маја Рабасовић - избор у звање виши научни сарадник (материјал);
3.2. др Никола Веселиновић - избор у звање научни сарадник (материјал);
3.3. др Слободан Тодосијевић - избор у звање научни сарадник (материјал);
3.4. Ивана Ђуришић - реизбор у звање истраживач сарадник (материјал);

4. Доношење одлуке о усвајању Програма научноистраживачког рада и Програма научноистраживачког подмлатка:
- Центар за фотонику Института за физику у Београду  (материјал);
- Центар за изучавање комплексних система Института за физику у Београду  (материјал).

5. Дискусија поводом јавне расправе о Закону о фонду за науку (више информација на сајту МПНТР):

6. Обавештања, питања и предлози.

НАПОМЕНЕ: Материјали за покретање поступака за изборе у звања на овој седници се примају закључно са 7. 9. 2018. године. Дописи уз тачку 6 и предлози у писаној форми за промену дневног реда се примају закључно са 10. 9. 2018. године у 12 часова. О питањима за која се јавно гласа (тачке 1, 2 и 3) службено одсутан члан НВ-а може послати електронском поштом свој глас секретару НВ-а.