Ванредна седница 15.04.2022.

1. Мишљење Научног већа Института за физику о кандидатима за директора Института за физику у Београду.

На конкурс за директора Института за физику јавио се један кандидат:

1. др Александар Богојевић, научни саветник (биографија, програм рада, релевантни подаци за нови мандат)

Резултати гласања:

Од укупно 45 чланова Научног већа,

- подршку кандидату је дало:   33,
  - подршку кандидату није дало:  5,
  - неважећих листића је било:    3,
  - није гласало:                 4.

Додатак: записник са ванредне седнице Научног већа од 15.04.2022.

Чланови Научног већа који су спречени да присуствују седници могу свој глас ковертирати код руководиоца Одељења за људске ресурсе, Јулијане Касалице.

Чланови већа који су спречени да лично доставе свој глас могу овласти руководиоца Одељења за људске ресурсе Јулијану Касалицу да на тајном гласању гласа у њихово име. Овлашћење важи само за конкретну седницу већа и за именовану тачку дневног реда. Овлашћење мора да садржи тачан датум седнице и да једнозначно именује тачку дневног реда на коју се односи. Овлашћење мора бити потписано од стране овлашћивача и упућено председнику односно заменику председника НВ у папирној или скенираној форми до почетка седнице. Сва приспела овлашћења биће заведена у архиви Института за физику.

Формулар за овлашћење: мустра

Депонован глас:

- др Невена Пуач

Достављена овлашћења:

- др Бојана Вишић (овлашћење)
  - др Александар Крмпот (овлашћење)
  - др Ненад Врањеш (овлашћење)