Електронска седница 30.11.2021.

1. Усвајање записника са претходне електронске седнице Научног већа Института за физику у Београду, одржане 19.10.2021.

2. Утврђивање предлога за изборе у научно звање и избори у истраживачко звање (извештај Комисије за вредновање научног рада):

2.1. др Ненад Лазаревић, избор у звање научни саветник (извештај, резиме, презентација)
2.2. др Ивана Милошевић, реизбор у звање научни сарадник (извештај, резиме, презентација)
2.3. Евелин Бакош, избор у звање истраживач сарадник (извештај, презентација)
2.4. Сања Ђурђић Мијин, избор у звање истраживач сарадник (извештај, презентација)
2.5. Жарко Медић, избор у звање истраживач сарадник (извештај, комплетан извештај, презентација)

3. Покретање поступка за избор у звање истраживач сарадник и избори у звања истраживач приправник (извештај Комисије за вредновање научног рада о материјалима кандидата):

3.1. Анђелија Петровић, избор у звање истраживач сарадник (материјал, поправљен материјал)
3.2. Марко Јовановић, избор у звање истраживач приправник (CV, материјал, допуњен материјал, поправљен материјал)
3.3. Михаило Ђорђевић, избор у звање истраживач приправник (материјал)
3.4. Неда Бабуцић, избор у звање истраживач приправник (материјал)
3.5. Филип Крајинић, избор у звање истраживач приправник (материјал, нов материјал)
3.6. Алекса Денчевски, избор у звање истраживач приправник (материјал, промењен материјал)
3.7. Јована Јелић, избор у звање истраживач приправник (материјал, промењен материјал)
3.8. Марта Букумира, избор у звање истраживач приправник (материјал, промењен материјал)
3.9. Јелена Трајковић, избор у звање истраживач приправник (материјал)
3.10. Марија Ивановић, избор у звање истраживач приправник (материјал)

4.  Обавештења, питања, дописи и предлози.

Додатак: записник са електронске седнице Научног већа од 30.11.2021.

Молимо колегинице и колеге да материјале за покретање поступака за изборе у звања доставе што раније како би Комисија за вредновање научног рада била у могућности да пружи одговарајућу помоћ у припреми и отклањању евентуалних недостатака. Комисија неће разматрати материјале пристигле након 23.11.2021. године у 13:00 часова.

Материјали за покретање поступака за изборе у звања на овој седници се примају закључно са 26.11.2021. године у 12:00 часова. Дописи и предлози за промену дневног реда у писаној форми се примају закључно са 29.11.2021. године у 12:00 часова.